top of page
01_IMG_6473.JPG

Parádní mobilhome na prodej
... a za super cenu :)

Z důvodu prodeje zahrady prodáváme náš 12 x 3,7 m velký sezónní mobilhome, který prošel částečnou zdokumentovanou renovací v roce 2021. Je ve velmi dobrém až nadstandardním stavu oproti aktuálním obchodním nabídkám prodejců. Dispozice 4+kk spočívá v prostorném obývacím pokoji, 3 ložnic, samostatným WC, sprchovým koutem s umyvadlem, chodbou a kuchyňským koutem.

Zcela nové jsou podlahy z vodovzdorné překližky položené na dvou vrstvách tekuté hydroizolace, s kvalitním hotelovým kobercem v pokojích a s PVC na chodbě, v kuchyňském koutu, v koupelně a na na WC.

 

Ze 3/4 proběhla výměna stropních sololitových desek za vodovzdornou překližku, nad kterou je vložena polystyrenová izolace oddělující plechovou střechu od vnitřního prostoru pro zvýšení tepelného komfortu na přímém slunci. Stropní přisazená svítidla byla všechna nahrazena za úsporná moderní vestavěná LED s velkou svítivostí. Venkovní osvětlení u obou dveří je také nově v provedení LED se zapínáním na pohybové čidlo.

 

Všechna okna jsou kompletně vyměněna za plastová s dvojsklem a funkcí otvírání a ventilace. Okna jsou vsazena do otvorů s labyrintem vnitřní a venkovní vysoce kvalitní hydroizolační pružné pásky, díky kterému nemůže docházet k zatékání dešťové vody do vnitřní konstrukce stěn nebo do interiéru ani v rámci dilatace materiálu při změně teplot.

 

V obývacím pokoji, kuchyni a v ložnici s dvoulůžkem jsou nové rozvody elektriky s evropskými zásuvkami.

 

Pro případnou další renovaci zbývá v podstatě jenom koupelna, stropní panely v kuchyni, na WC a v koupelně, výměna původních plechových vchodových dveří a přesklení neotvíravého panoramatického okna v obývacím pokoji, které se na malé části začíná mezi skly rosit. Respektive to byl náš plán pro příští sezónu. Nic z toho ale nebrání okamžitému užívání mobilhome k plné spokojenosti.

Vodovodní rozvody a kanalizace jsou vedeny pod mobilhome, původní ohřev  vody na propan butan byl nahrazen elektrickým bojlerem v samostatném plechovém domečku přisazeném k mobilhome mezi kuchyní a obývákem. Původní karma a plynový krb v obývacím pokoji zůstal zachován pro možnost zrenovování plynového rozvodu a opětovné zapojení těchto spotřebičů. K dětem nám propanbutanové spotřebiče připadly velkým rizikem, tak vaření a ohřev vody jsme předělali na bezpečnější elektriku.

Momilhome je ideální jako letní zahradní domek a okamžitě k dispozici.

Na pozemek je volný přístup jak pro kamion, tak i případně pro velký jeřáb, takže naložení a odvoz by v tomto ohledu mělo proběhnout hladce.

Mobilhome se prodává včetně plechového domečku, stacionárního bojleru, ledničky a kombinovaného vařiče s grilem, původní Pb karmy a Pb krbu.

Pevná cena je 120.000 Kč za komplet, nebo 100.000 Kč bez plechového domečku a bojleru pro případ, že byste si ohřev vody chtěli vrátit na propan-butan. P

Prohlídky jsou možné kdykoliv po telefonické domluvě na telečísle +420 774 427 737. Mobilhome je již odpojen od přípojek vody, kanalizace i eletřiny, takže prezentace funkčnosti okruhu teplé a studené vody a světel není v danou chvíli možná.

bottom of page