PORTRÉTNÍ A REPORTÁŽNÍ FOTOGRAFIE

     V rámci našeho projektu "Foto pro Miladku" vám rádi vyfotografujeme jakýkoliv typ portrétu, od dětského, přes rodinný, trikový aranžovaný, až po intimitu či akt, nebo i svatbu a jakékoliv jiné focení, které si budete přát. Buď vás můžeme fotografovat jako standardní zakázku, nebo jako odměnu za vás příspěvek Miladce.

     Veškerý výdělek z těchto focení jde po zdanění na provoz, obnovu a údržbu zdravotnických a kompenzačních pomůcek Miladky, která je od října 1995 v coma vigile a v naší domácí ošetřovatelské péči. Na vaše příspěvky s odměnou focení máme v ateliéru spořící prasátko, nebo lze příspěvky posílat na transparentní účet 115-3963330217/0100 vedený u Komerční banky.

Děkujeme všem za podporu Miladky ve formě využívání našich fotografických služeb ♥.

RODINNÉ ŘEMESLO

Počátky naší rodinné fotografické tradice sahají až do roku 1946 a byly zasvěceny především vědecké a technické fotografii. Generačně se pak naše specializace posunula k fotografii průmyslové, reportážní a portrétní.

ADRESA STUDIA

HARRER'S fotostudio

Jiráskova 4

411 12 Čížkovice

Tel.: +420 774 427 737

studio@harrers.eu

studio.harrers.eu

HARRER a spol.
DIČ CZ25770535

OTEVÍRACÍ DOBA

Fotí se podle potřeb klientů, tzn. bez pevně dané pracovní doby, ve dne i v noci, ve všední dny, víkendy i svátky. Proto návštěvu studia je vždy třeba předem telefonicky domluvit.

I když se snažím maximálně vycházet vstříc, doporučujeme zakázky objednávat raději s dostatečným předstihem.

Pro objednání fotografování nebo konzultace volejte:

Lubomír Harrer: +420 774 427 737

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon

 © Veškerý obrazový obsah je chráněn autorským právem. Vykonavatelem autorských práv je Lubomír Harrer (viz. kontakty výše).