Něco málo referencí :)

restaurace Kocanda

Na kvalitní fotku jen stativ a dobrý foťák NESTAČÍ !!! O tom nás včera přesvědčil pan Lubomír Harrer z rodinného fotografického podniku HARRER a spol. Za účelem focení nových jídel z nabídky alacartu na Kocandě byl na terase vybudován profesionální fotoateliér. Neřešili jsme úsměv a kudrny, ale hlášky jako " ten hrášek o 2 cm vlevo ", " lísteček polníčku více dopředu ". Jako perličku za celodenním fotografování, nám ještě úžasně vyfotografoval naší terasu. Veliké díky za možnost vidět jak pracuje profík i za fotografie, které předčily naše dosavadní zkušenosti s profesionálními fotografy. Martin Šotka

ALA hotel ****

Na základě reference jsem se obrátil na pana Harrera s přefotografováním mého nového hotelu, protože první fotograf nedokázal uspokojit má očekávání. Svým rozhodnutím jsem získal stoprocentní profesionální servis a výsledek v souladu s mojí představou, takže nezůstalo jenom u hotelu, ale fotografování jsem rozšířil i na mé tři restaurace. A nelze opomenout zmínit i lidský přesah, který do své práce pro mne s veškerou skromností vložil, čehož si opravdu cením. Bohumil Kobza

Buffler

Pro svůj nový obchod se skútry a čtyřkolkami jsem hledal fotografické služby, které bezezbytku naplní mé vize a takové jsem našel u pana Harrera. Jeho smysl pro detail a schopnost vypořádat se s vypjatými termíny, včetně hledání pro mne ekonomicky schůdných udržitelných systémových řešení fotografování rozsáhlého sortimentu, je v rámci naší dlouhodobé spolupráce opravdu nedocenitelné. Radek Michalčík. 

.... a mnoho dalších.

RODINNÉ ŘEMESLO

Počátky naší rodinné fotografické tradice sahají až do roku 1946 a byly zasvěceny především vědecké a technické fotografii. Generačně se pak naše specializace posunula k fotografii průmyslové, reportážní a portrétní.

ADRESA STUDIA

HARRER'S fotostudio

Jiráskova 4

411 12 Čížkovice

Tel.: +420 774 427 737

studio@harrers.eu

studio.harrers.eu

HARRER a spol.
DIČ CZ25770535

OTEVÍRACÍ DOBA

Fotí se podle potřeb klientů, tzn. bez pevně dané pracovní doby, ve dne i v noci, ve všední dny, víkendy i svátky. Proto návštěvu studia je vždy třeba předem telefonicky domluvit.

I když se snažím maximálně vycházet vstříc, doporučujeme zakázky objednávat raději s dostatečným předstihem.

Pro objednání fotografování nebo konzultace volejte:

Lubomír Harrer: +420 774 427 737

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon

 © Veškerý obrazový obsah je chráněn autorským právem. Vykonavatelem autorských práv je Lubomír Harrer (viz. kontakty výše).